body > ---
komentáře > ---
pošta > ---

Foto soutěž: Každodenní život

Máme tu dobu koronovirovou, kdy nemáme moc chodit ven. Proto vyfoťte cokoliv zajímavého z vašeho každodenního života. Barevně či černobíle.

Stav: Soutěžíme - přidávejte fotky!

Hlasování začne: 19:00 29.03.2020
Vyhlášení výsledků: 19:00 01.04.2020
Fotografií: 2
Uděleno hlasů: 0
Autor soutěže: Martin Uhrovič

Pravidla:

Vkládejte vždy 1 fotku, šířky max. 1400px, velikostně max 8 MB. Bez podpisu, dříve nezveřejněná. Počet hlasů je stanoven dle počtu fotek přihlášených do soutěže. Pokud je v soutěži do 5 fotek, můžete hlasovat pro 1 fotku. Do 10 vložených fotek hlasujete pro 2 fotky, do 15 pro 3, do 20 pro 4 atd.

Fotky bez podpisu, lze zasílat do stanoveného času. Fotografie musí být původní, dříve nezveřejněná. Nesmí obsahovat podpis, logo nebo jiný výrazný prvek, který by identifikoval autora před ukončením hlasování a mohl by ovlivnit průběh a výsledky soutěže. Každý registrovaný uživatel může vložit pouze jeden snímek. Po vkládání probíhá hlasování, ve kterém může každý registrovaný uživatel přidělit svůj hlas soutěžním snímkům. Vyhrává snímek s nejvyšším počtem hlasů po ukončení hlasování. Autor vítězného snímku má právo zadat téma na další kolo soutěže. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo použít náhledy soutěžních snímků k další propagaci soutěže a serveru zeropixel na internetu, na soc. sítích apod., např. jako součást reklamních bannerů, příspěvku na soc. sítích nebo RSS kanálů. Soutěžící dává účastí v soutěži provozovateli souhlas použít bez další náhrady k výše uvedenému účelu soutěžní snímky. Soutěžící dává účastí v soutěži provozovateli souhlas k časově neomezenému zařazení soutěžních snímků do stránek a archivu soutěží na webových stránkách provozovatele. Účast v soutěži je dobrovolná a soutěžící vyjadřuje vložením snímku do soutěže souhlas s těmito pravidly.