Jirka Rapp - 12:07:35 23.06.2026 |

| [
Odpovědět]
...je tady spousta těchto, abych tak řekl "přírodních" snímků. A nic proti tomu. Ale...všechny jsou na jedno kopyto, ničím to nepřekvapí...Je to všechno foceno z výše očí. A je to škoda. Chce to snímek nějakým způsobem oživit, dát tomu punc vyjímečnosti. Udělat to tak, jak to normálně nikdo vlastně nevidí. Divák by si měl říc...kolikrát jsem tady chodil ale takto jsem to ještě neviděl. A prostředek k tomu je velice jednoduchý. Změna úhlu pohledu. Jít s aparátem třeba až k zemi. Nebo naopak vyzkoušet a jít s aparátem co nejvýše...A z tohoto mého úhlu pohledu na tyto snímky, tak je pochválit nemohu, i když základ mají třeba i dobrý, jako tento...